Diagnostyka

Diagnostyka

Mięso drobiowe jest najzdrowszym źródłem białka zwierzęcego, dlatego jego produkcja i konsumpcja stale rosną.

Zdrowe mięso drobiowe pochodzące od zdrowych indyków jest gwarancją ludzkiego zdrowia, a na straży tego ostatniego stoimy my - lekarze weterynarii, ale i - co nawet ważniejsze - hodowcy drobiu.

Tylko harmonijna współpraca pozwala osiągnąć sukces.

Badania Laboratoryjne

Postępowanie diagnostyczne w przypadku chorób drobiu obejmuje wywiad, badanie kliniczne chorych ptaków, badanie anatomopatologiczne padłych ptaków i badanie laboratoryjne.

To ostatnie, w zależności od objawów chorobowych, może obejmować laboratoryjną diagnostykę chorób pasożytniczych, diagnostykę bakteriologiczną chorób drobiu, diagnostykę wirusologiczną chorób drobiu, diagnostykę serologiczną wirusowych chorób drobiu.

Zespoł Nativetu zdaje sobie sprawę z wagi badań laboratoryjnych w szybkiej diagnostyce chorób drobiu, dlatego każdą diagnozę popieramy wynikami odpowiednich badań laboratoryjnych, co jest gwarancją skuteczności późniejszego leczenia.

powrót

KONTAKT I DOJAZD

Jak do nas trafić

Gabinet Weterynaryjny "Nativet" Marek Blanda

Olsztyn 10-692, Piotrowskiego 10e
Pon.-Pt.: 7.00 - 15.00
Stacja Paliw Shell
Dynamic fitness

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.